Heerlijke allergeenvrije chocoladerepen – Puur Mieke

Puur Mieke heeft weer wat nieuws! Eind vorig jaar kwamen de Sinterklaas en Kerst chocolade voor het eerst van hun eigen merk in de webshop. Nu komen ze met 6 nieuwe chocoladerepen in 6 verschillende smaken. Deze heerlijke chocoladerepen zijn gemaakt van Belgische chocolade. Geheel biologisch en vrij van melk, soja, noten, pinda’s, eieren, gluten, lactose en geraffineerde suikers.

heerlijke allergeenvrije chocoladerepen


Wist je dat? Kokosbloesemsuiker heeft een lage glycemische index waardoor deze chocolade ook geschikt is voor mensen met een gevoelige bloedsuikerspiegel.

  • vrij van sojalecithine
  • vrij van allergenen zoals melk, ei, noten of gluten
  • bevat ook geen sporen
  • volle smaak van pur chocolade
  • vegan
  • biologisch

De chocoladereep is geheel vrij is van allergenen en daarmee ook geschikt voor mensen met een notenallergie.

heerlijke allergeenvrije chocoladerepen


Puur Mieke Chocoladereep Puur – 93% Cacao – 44g – BIO
Deze heerlijke pure chocoladereep van Belgische chocolade heeft een zeer volle smaak en gemaakt met slechts 2 ingrediënten: cacao en kokosbloesemsuiker.

Puur Mieke Chocoladereep Puur – 74% Cacao – 44g – BIO
Deze pure chocoladereep met 74% cacao heeft een lekkere volle smaak en gemaakt met slechts 2 ingrediënten: cacao en kokosbloesemsuiker

Puur Mieke Chocoladereep Cacaonibs – 60% Cacao – 44g – BIO
Deze bijzondere chocoladereep is perfect voor de echte cacao liefhebber. Gemaakt met 60% cacao en cacaonibs voor een knapperige touch. Geheel vrij van allergenen met de volle smaak van Belgische chocolade.

Puur Mieke Chocoladereep Framboos – 60% Cacao – 44g – BIO
Genieten van een bijzondere chocoladereep, geheel allergenenvrij, maar met de volle smaak van Belgische chocolade. Dat kan met onze Chocoladereep Framboos, met zoete stukjes gevriesdroogde framboos.

Puur Mieke Chocoladereep Milky – 40,8 Cacao – 44g – BIO
Genieten van romige melkchocolade, maar dan zonder melk. Dat kan vanaf nu met onze heerlijke Milky Chocoladereep.

Puur Mieke Chocoladereep Gepofte Quinoa – 40,8% Cacao – 44g – BIO
Romige chocoladereep van 44g met de verrassende smakelijke toevoeging van stukjes gepofte quinoa.


Conclusie: 
Wat een heerlijke chocolade repen. Deze ga ik zeker ook bestellen samen met de Soof siropen die Puur Mieke ook sinds kort in hun assortiment heeft. De repen met gedroogde framboos en gepofte quinoa zijn wel de grote winnaars! Bij deze reepjes kon ik me niet inhouden en die gingen in één keer op. De 93% puur heb ik als topping van een heerlijk havermout ontbijtje gegeten. Mmm!

Ben jij ook benieuwd geworden naar de verschillende smaken? Bekijk mijn instagram en facebook pagina eens, daar vind je een leuk winactie.




Hopelijk vond je het weer een leuke blog, en heb je hem met veel plezier gelezen. Volg je me ook al op facebook en instagram daar vind je nog veel meer lactosevrije tips.

Laat een berichtje achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *