Heerlijke pret noten die je heel het jaar door kan bakken. Deze bakmix voor pret noten viel bij mij gelijk op in het schap bij de Jumbo, lekker fleurig en ik was erg benieuwd. En deze kun je heel het jaar kopen. Vervang de roomboter door plantaardige margarine en de melk voor lactosevrije of plantaardige melk. En zo kun jij ook met je lactose-intolerantie onbezorgd genieten van deze heerlijke nootjes. De kids vonden het hier geweldig, vooral het snoepen van het deeg en de confetti tijdens het maken viel hier goed in de smaak haha.
Ook al zijn de kruidnoten nu al te koop in de supermarkt ik zal ze nu nog niet gauw kopen, ik vind het nog erg vroeg. Maar deze pret noten ga ik zeker nog vaker bakken met de kids want deze kunnen altijd. Ik had een morgentje opgepast op de kids van mijn nichtje en vriendin. En het leek me leuk om lekker even de keuken in te duiken. Toen de kleine op bed lag hebben we deze pret noten gebakken. En later toen ze naar huis gingen moesten het zakje met de zelfgemaakte nootjes natuurlijk trots mee naar huis. Hier waren ze ook al snel op kan ik je vertellen.
Pretnoten Leentjes:
Je maakt oneindig veel lekkere nootjes met de Leentjes bakmix voor pret noten. En de vrolijk gekleurde confetti hebben zij al toegevoegd. Jij hoeft ze alleen nog maar te maken.Eet smakelijk.
Ingrediënten: Tarwebloem, suiker, witte basterdsuiker, tarwezetmeel, kleurende levensmiddel concentraten (rode biet, saffloer, spirulina, wortel, appel, citroen, zwarte bes, hibiscus), rijsmiddel (E500, E450i), plantaardige olie (zonnebloem), zetmeel, maïszetmeel, rijstebloem, emulgator (E322), zout, verdikkingsmiddel (E401), natuurlijk citroenaroma. Gehalte strooisels = 15% van het totaal.
Prijs: €2,25.
Waar te koop?: Jumbo.
Wat heb je nodig?:
150 gr. plantaardige boter Violife (vervanger voor Flora), plantaardige margarine AH of Wajang
3 el. lactosearme halfvolle melk of gebruik plantaardige melk
bakpapier
Bereidingswijze:
Zeef de bakmix en houd wat van de confetti apart. Doe alle ingrediënten plus wat van de confetti in een kom en maak met een mixer met deeghaken een kruimeldeeg.
Haal het deeg uit de kom en kneed het met je handen tot een stevig deeg.
Rol kleine balletjes van het deeg en leg ze op een met bakpapier beklede bakplaat.
Versier de pret noten met hier en daar een confetti.
Bak de pret noten af in een voorverwarmde oven: 10 – 15 minuten in een hete lucht oven op 180 graden.
Laat ze even afkoelen en eet smakelijk!
Mmm… pret noten, daar blijf je van smullen!
Conclusie:
Een super leuke bakmix die ik zeker nog vaker ga kopen. De kids vonden het ook helemaal geweldig. Ze maakte de mooiste figuurtjes zoals je hierboven op de foto’s kunt zien. Je hoeft echt maar hele kleine balletjes te draaien want ze worden natuurlijk groter tijdens het bakken die inschatting pakt bij mij altijd verkeerd uit hihi. Maar de smaak blijft hetzelfde hoe klein of groot de nootjes ook worden. De confetti maakt deze nootjes helemaal af en extra bijzonder.
Hopelijk vond je het weer een leuke blog, en heb je hem met veel plezier gelezen. Volg je me ook al op facebook en instagram daar vind je nog veel meer lactosevrije producten. En heb je zelf een lactosevrij product ontdekt? Laat het me dan weten, ik ben dol op nieuwe lactosevrije producten.




