Dit recept is in samenwerking met Simply V en is goed voor 2 wortel quesdilla's.
Dit heerlijke lunch recept was ik toch helemaal vergeten om te delen met jullie. Dus het werd hoog tijd want ik lunch hier regelmatig mee.
Ik hoor je denken, Q-watte? Quesadilla's zijn gewoon wraps uit het tosti/grill-apparaat om het maar gewoon makkelijk uit te leggen. Zo simpel en zo ontzettend lekker. Ik ben echt fan van de wortel-wraps. Verborgen groente die je helemaal niet proeft. En ik verdeelde er ook nog wat groente voor bovenop, win win situatie toch?
Sommigen mensen kunnen met een lactose-intolerantie helemaal geen kaas verdragen. Dat lijkt me echt verschrikkelijk, daarom ben ik ook heel blij dat ik nog wel gewoon van Hollandse harde kaas en Parmezaanse kaas kan genieten. Maar ik ben ook dol op de plantaardige kazen, vooral om ze te smelten. Dat smaakt zo goed. En ook deze plantaardige kaas van Simply V is onwijs lekker. Eerder schreef ik al een review over de vegan kruidencrème (link vind je onderaan). Deze kaas is nu ook bij Jumbo verkrijgbaar.
Ik kan makkelijk 2 wortel quesdilla's op tijdens de lunch maar je kunt er ook prima met 2 personen van eten. Serveer er een handje rucola bij en wat dacht je van een beetje chilisaus. Ik gebruik zelf graag die van Illie Billie (Verstegen), deze bevatten geen suikers en deze mis je niet.

Verdeel de plantaardige kaas en de tomatenpuree over de 2 wortel wraps.

Snij de lente-ui fijn en snij de paprika in reepjes en verdeel deze ook over de wraps.
Verwarm ze in het tosti/grill-apparaat.
En serveer ze met een beetje rucola en chili saus.




Simply V plantaardige kruidencrème - Lactosevrijeten
Simply V - Jumbo
Simply V
Ingrediënten
Aanwijzingen
Verdeel de plantaardige kaas en de tomatenpuree over de 2 wortel wraps.

Snij de lente-ui fijn en snij de paprika in reepjes en verdeel deze ook over de wraps.
Verwarm ze in het tosti/grill-apparaat.
En serveer ze met een beetje rucola en chili saus.



